page_banner1

Veiksmīga liela pasūtījuma veikšana par 200 000 zīmola bumbiņām ar 25 dienu piegādes laiku

Uzņēmums Ningbo Yinzhou Shigao Sports Co.,LtD lepojas ar savām zināšanām dažāda veida sporta bumbiņu ražošanā un eksportēšanā.Mūsu produktu klāstā ietilpst futbola bumbu sērijas, volejbola sērijas, amerikāņu futbols, basketbols, futbols un aksesuāri, piemēram, sūkņi, adatas un tīkli.Mēs esam apņēmušies nodrošināt augstas kvalitātes pielāgotu sporta aprīkojumu saviem klientiem visā pasaulē.

Nesen saņēmām izaicinošu pasūtījumu 200 000 zīmola bumbiņām ar piegādes laiku 25 dienas.Šis saspringtais laika limits, apvienojumā ar lielo pasūtījuma daudzumu, radīja nopietnu izaicinājumu mūsu komandai.Tomēr ar rūpīgu plānošanu un dažādu mūsu uzņēmuma departamentu nevainojamu sadarbību mēs spējām veiksmīgi izpildīt uzdevumu noteiktajā termiņā.

Konkrētais produkts bija īpaši izstrādāta futbola bumba, kas izgatavota no TPU (paklājiņa) ar laku, lai samazinātu slīdēšanu.Bumbiņas izskats bija matēts, un tajā bija 5. izmēra urīnpūslis. Mūsu klients TPU materiālam bija norādījis īpašu zilu nokrāsu, kas tika apstiprināts, izmantojot laboratorijas iemērkšanas atsauci.Turklāt TPU materiāla virsmai bija jābūt bez grumbām, un šuvēm bija jābūt regulārām un minimālām.

Turklāt mūsu klients bija pieprasījis, lai uz bumbas tiktu uzdrukāts zelta krāsas logotips ar konkrētiem norādījumiem par izmēru un novietojumu.Visas šīs sarežģītās detaļas bija rūpīgi jāievēro, lai nodrošinātu, ka galaprodukts atbilst mūsu klienta precīzajām specifikācijām.Neskatoties uz sarežģītību, mūsu komandas uzmanība detaļām un raita koordinācija starp dažādām nodaļām nodrošināja, ka pasūtījums tika veiksmīgi izpildīts un piegādāts noteiktajā termiņā.Šis sasniegums liecina par mūsu apņemšanos sasniegt izcilību un mūsu spēju izpildīt pat vissarežģītākās prasības.

00

Publicēšanas laiks: 15. decembris 2023
Pierakstīties